fbpx

Marketing gyakornok – SZTE GTK kooperatív képzés

Pozíció megnevezése:

Marketing gyakornok (SZTE GTK Marketing mesterképzési szak kooperatív képzés keretében)

Szegedi székhelyű, ügyfelei számára komplex marketing szolgáltatást nyújtó Blureen Marketing & Piackutatás lehetőséget biztosít a Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar Marketing mesterképzésésben résztvevő hallgatói számára, hogy a 2020/2021-es tanévben vállalati környezetben is megtapasztalhassák, illetve elmélyíthessék az egyetem falain belül tanultakat.

  • FELADATOK

    A gyakornoki idő alatt több területen is kipróbálhatod magad, fontos viszont, hogy jól kialakított folyamat alapján kell majd dolgoznod és feladatokat ellátnod.

[anps_list class=”square”][list_item]Social média marketing anyagok készítése[/list_item][list_item]Blogbejegyzések írása[/list_item][list_item]Hírlevelek készítése[/list_item][list_item]Az ügyvezető és marketing menedzserek munkájának támogatása[/list_item][list_item]Kimutatások készítése[/list_item][list_item]Ügyfelek számára fejlesztési javaslatok megfogalmazása[/list_item][/anps_list]
  • ELŐNYT JELENT

    Mindenkinek van valamilyen “szuperképessége”, amivel a csapatunk hasznos tagja tud lenni 🙂 Mi elsősorban az alábbiakat keressük, viszont kíváncsiak vagyunk arra is, hogy van-e valamilyen rejtett szupererőd! 😉

[anps_list class=”square”][list_item]Grafikai programok alapszintű ismerete[/list_item][list_item]Weboldal szerkesztése (ne ijedj meg, ha fel kell tölteni egy cikket vagy képet weboldalra)[/list_item][list_item]Angol nyelv magabiztos használata[/list_item][list_item]Nyitottság az új marketing eszközök megismerésére[/list_item][list_item]Digitális eszközök magabiztos használta[/list_item][/anps_list]
  • JELENTKEZÉS MÓDJA

    Kérjük, hogy figyelj a pontos határidőre és ne feledd el a csatolmányokat megfelelő formában és minőségben elküldeni. Már a jelentkezéskor elküldött anyagok minősége is sokat elárul a jelöltről!

[anps_list class=”square”][list_item]Magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél benyújtása az info@blureen.hu e-mail címre 2020. augusztus 9-ig. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesd fel: “Marketing gyakornok – kooperatív képzés – NÉV“[/list_item][list_item]Kiválasztás módja és határideje: A beérkezett önéletrajzok és motivációs levelek alapján a Blureen Kft. személyes interjút követően 2020. augusztus. 31.-ig választja ki azon hallgató(ka)t, aki(ke)t a kooperatív képzés keretein belül fogad a következő szemeszter során.[/list_item][list_item]A jelentkezéshez kérjük csatolj egy önéletrajzot (max.  2 oldal) és motivációs levelet!

Az önéletrajzban kérjük tüntesd fel:

  • a korábbi tanulmányaidat
  • versenyeket
  • szakmai és nem szakmai tapasztalatokat
  • nyelvismeretet
  • szoftverismeretet

A motivációs levélben kérjük tüntesd fel:

  • Hol hallottál a gyakornoki állásról?
  • Milyen kompetenciákat emelnél ki?
  • Milyen területen tudnál hasznos tagja lenni a csapatnak?
  • Bármi, ami véleményed szerint meggyőző lehet számunkra, hogy Téged válasszunk!

[/list_item][/anps_list]